Орієнтовні вимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів основної школи з предметів інваріантної складової навчального плану
*******************************************************************
ПОЛОЖЕННЯ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ
Положення про академічну доброчесність Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області (далі - Положення) закріплює норми та правила етичної поведінки, професійного спілкування між педагогічними працівниками, здобувачами освіти школи.. Положення встановлює моральні принципи і загальні етичні норми у відносинах між представниками шкільної спільноти (учасниками освітнього процесу та співробітниками) під час виконання ними своїх обов’язків, які випливають з вимог чинного законодавства України, Правил внутрішнього трудового розпорядку та інших чинних у закладі локальних нормативних актів, на підставі яких розроблено Положення.
*******************************************************************
ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА
Дана посадова Інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики класного керівника, «Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти» від 6.09.2000 р. No 434, інструктивно-методичного лист Міністерства освіти України «Основні напрямки діяльності класного керівника» від 30.10. 1992 р. При складанні інструкції враховано рекомендації "Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 р., No 563.
*******************************************************************
КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР
Колективний договір між адміністрацією Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 та первинною профспілковою організацією Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 на 2017-2020 роки.
*******************************************************************
НА ДОПОМОГУ УЧИТЕЛЮ
Сьогодення потребує від педагога-практика високого професіоналізму, володіння сучасними технологіями навчання і виховання, бажання та вміння постійно вчитися та самовдосконалюватися, творчого підходу з одного боку й прагматичності та раціоналізму з іншого.
Тому для сучасного педагога особливо важливо бути в курсі тенденції інноваційних змін у системі освіти, розуміти сутність й особливості педагогічних нововведень, уміння аналізувати й оцінювати ефективність їх використання, володіти сучасною фаховою термінологією та ін.